Ketvirtadienis Rugsėjis 28 , 2023
SVARBU! Gamintojas rekomenduoja atlikti šildymo tech. profilaktiką kas du šildymo sezonus. Kas gali nutikti neatlikus tech. aptarnavimo žiūrėkite čia . .

Saulės kolektoriai

pinigaiĮleiskite į savo namus saulę ir panaudokite saulės energiją!
Kiekvienais metais įprastinių energijos resursų ištekliai senka – šių išteklių pakaks maždaug dar 40 metų. O saulė ir toliau švies ne trumpiau kaip 5 milijardus metų, tiekdama mums neišsenkančią energiją. Per 20 minučių saulė perduoda žemei tiek energijos, kiek visa žmonija sunaudoja per vienerius metus. Dėl to viena iš svarbiausių XXI amžiaus užduočių yra tinkamiausio ir praktiškiausio saulės energijos panaudojimo metodo sukūrimas. Saulės kolektoriai yra geras technologinis sprendimas; saulės kolektoriai ant kiekvieno namo stogo greitai taps įprastiniu vaizdu. Jeigu ir jūs norite įleisti į savo namus saulės dalelę, tai apsispręskite jau šiandien, nes tai rimta investicija ateičiai. 

Saulė padeda rūpintis ekologija
Saulės energijos naudojimas vandens šildymui taupo naftos ir dujų išteklius. Kuo mažiau naudojama iškastinio kuro, tuo mažesnė teršalų emisija į atmosferą ir geresnės aplinkos sąlygos.

Saulė neatsiunčia sąskaitą
Energijos resursų kaina nepertraukiamai didėja, o saulė kiekvieną dieną tiekia energiją tiesiai į namus nemokamai. Saulės energija tiekiama be rizikos ir deficito, be mokesčių ir tarifų didėjimo. Per metus saulės energijos naudojimo įrenginys leidžia sutaupyti iki 60 % energijos, naudojamos vandens šildymui.

baterijaFKT Top

Mūsų saulės kolektorių sistemose sėkmingai kombinuojamos naujausios technologijos ir ilgametė JUNKERS patirtis. Gerai apgalvota konstrukcija, kruopšti gamyba ir aukštos kokybės medžiagos garantuoja jums saulės energijos naudojimą daugelį metų. Paprasčiausiai džiaukitės geru oru – viskuo kitu pasirūpins JUNKERS saulės energijos panaudojimo įrenginys.

Privalumai
Ypatinga absorberio konstrukcija ir specialus paviršiaus apdirbimas garantuoja efektyvų saulės energijos absorbavimą. Tvirtumas, maža masė, ilgaamžiškumas – saulės kolektorių gamybai naudojamos aviacinės medžiagos. Praktiški montavimo detalių rinkiniai sujungimams ir montavimo sistemos įvairių tipų stogams – saulės kolektoriai sumontuojami greitai, patogiai ir kokybiškai.

Sukuriant naujos kartos JUNKERS saulės kolektorius buvo atsižvelgta ne tik į naudotojų poreikius gauti kokybiškus ir labai efektyvius gaminius, tačiau taip pat atsižvelgta į montavimo darbus atliekančių įmonių pageidavimus.

Maža masė ir praktiškos jungtys užtikrina greitą ir patogų saulės kolektorių sumontavimą. Horizontalus ir vertikalus kolektorių išdėstymas bei įvairios montavimo sistemos leidžia pasirinkti optimalų sprendimą kiekvienam atskiram atvejui.

Rodiklis FKT-1S FKT-1W
Matmenys mm 2070 x 1145 x 90
Sumontavimas
vertikāli horizontāli
Plotas m2 2,37
Absorbcija % 95 +/- 2
Spinduliavimas % 5 +/- 2
Masė kg 44 45
Svetainių kūrimas Via leaurea